Premium Nested Sunucu

Profesyonel destek ekibimiz ile web sitenizde oluşan sorunlara anlık olarak çözüm sağlayabiliriz.

 • Anında Otomatik Kurulum

 • Ücretsiz Yönetim Paneli

 • Limitsiz Trafik

 • 17 Adet İşletim Sistemi

 • Ücretsiz DDoS Koruması

web hosting
bulut sunucu kiralama

Premium Nested Sunucu Paketlerimiz

Sizler için hazırladığımız premium nested sunucu paketlerimize buradan göz atabilirsiniz.

Premium Nested Sunucu Nedir?

Premium Nested Sunucu, iç içe yapı anlamına gelmektedir. Nested, tıpa tıp fiziksel mantığı ile çalışan son geliştirilmiş sanallaştırma sistemleri ile dizayn edilmiş sunuculardır. Premium Nested Sunucu aynı zamanda performans ve hızı ön plana alarak geliştirilmiştir.

Paket Adı CPU RAM SSD Disk Trafik İşlemci Fiyat
Pre-Nested 1 8 CPU 8 GB 150 GB NVMe Limitsiz E5-2680 v4

₺300/ay

Satın Al
Pre-Nested 2 8 CPU 16 GB 250 GB NVMe Limitsiz E5-2680 v4

₺500/ay

Satın Al
Pre-Nested 3 12 CPU 32 GB 350 GB NVMe Limitsiz E5-2680 v4

₺760/ay

Satın Al
Pre-Nested 4 16 CPU 64 GB 500 GB NVMe Limitsiz E5-2680 v4

₺1160/ay

Satın Al
Pre-Nested 5 24 CPU 128 GB 700 GB NVMe Limitsiz E5-2680 v4

₺2320/ay

Satın Al

Detaylı Bilgiler

Aşağıda sizler için sıraladığımız özellikler tüm premium nested sunucu paketlerimiz için geçerli olan özelliklerimizdir.

Tam Kontrol Nested Sunucu Paneli
 • Yönetim Paneli ile nested sunucu yönetimi tamamen sizin kontrolünüzde! Otomatik kurulum panelimiz ile vakit kaybı olmadan istediğiniz işlemi yapabilirsiniz.
10G Fiber Bağlantı Noktası
 • Nested sunucularımız Türkiye Lokasyon olduğu için Türkiye ziyaretçilerinize düşük ping değerleri ile hizmet verirsiniz.
7/24 Kesintisiz Canlı Destek
 • Sizlere güvenli ve sıkıntısız bir hizmet sunabilmek için buradayız!Şirketimize ait olan numaradan veya canlı destek bölümümüzden çalışanlarımız ile 7/24 iletişim kurabilirsiniz.
Yazılım Ve Kurulum Desteği
 • İşletim sistemi seçeneklerimizden ,seçtiğiniz sürümü ücretsiz olarak sizler için kuruyor ve tüm update 'lerini hazır halde sizlere sunuyoruz.
AntiDDos Servisi
 • Altyapımızda sizlere ücretsiz sunduğumuz , Yurt içi ve Yurt dışı DDos Koruma servisimiz ile , siber ataklara son verebilirsiniz..Detaylı bilgi için, bizlere ulaşın.
Zamanında Kâr'a Geçin
 • Eşsiz bağlantı ve üstün koruma servisimiz ile , zamandan kâr'a geçeceksiniz. Siz Sparişinizi verdikten sonra biz nested sunucu dosyalarınızı kurup, nested sunucunuzu teslim edelim.

Premium Nested Sunucu Nedir?

Premium Nested Sunucu, iç içe anlamına gelmektedir. Son zamanlarda artan barınma ve donanım maliyetlerinden dolayı ufak ve orta ölçekli firmalar Premium Nested Sunucu tercih etmektedir. Premium Nested Sunucularımızda güvenlik ve performansı ön planda tutmaktayız. Premium Nested Sunucular için geliştirdiğimiz kontrol panel ve filtre kuralları sayesinde yaşayacağınız sıkıntıları en az indirmeyi amaçlamaktayız.

Premium Nested Sunucularda VMWare sanallaştırmasını talep ederek kaynaklarınızı bölerek sanal sunucular, vps sunucu veya vds sunucu elde edebilirsiniz.

premium nested sunucu nedir
premium vds server barındırma

Premium Nested Avantajları Nedir?

Premium Nested Sunucu, tercih ettiğinizde birden fazla avantajları mevcuttur. Premium Nested Sunucu avantajları diğer hosting satıcılarının yanı sıra firmamızda daha fazladır. Premium Nested Sunucu faydalarını sizler için sıralıyoruz,

 • Premium Nested Sunucu, maliyet ve performans eğriltisinde fiziksel sunucular kadar özellik vermektedir.
 • Premium Nested Sunucu, ürünlerimizde sunucu kapasitesi üzerinde nested sunucu barındırılmaz bundan dolayı satın aldığınız kaynaklar sizlere özel olacaktır.
 • İzolasyon Premium Nested Sunucularda VMWare optimizasyonu sayesinde yalın bir yönetim sağlayabilirsiniz
 • Premium Nested Sunucu Kaynak Yönetimi sizlere ayrılan kaynakları verimli bir şekilde kullanıp VM'ler arasında bölebilirsiniz.
 • Premium Nested yedeklemesi, ürünlerimizi tercih ettikten sonra günlük, haftalık veya aylık periyotlar şeklinde imaj yedekleme hizmeti satın alabilirsiniz
 • Sıkça Sorulan Sorular

  Sizlere yardımcı olmak bizler için oldukça önemli. Bunun için sizler için sıkça sorulan sorulara yanıtlarımızı listeledik. Bize ulaşın

  Premium Nested Sunucu, sektörel olarak birden fazla işlem veya kullanıcısı olan küçük ve orta ölçekli firmalar kullanabilir. Aynı zamanda Premium Nested Sunucu sağladığı performans ve stabil yapı ile projelerini dijital dünyada sorunsuz bir şekilde yayınlamak isteyen kullanıcılara birebir yetecek yapıdır. Premium Nested Sunucu ürünlerimizde ihtiyacınız olan her şeyi araştırıp sizlere sunucu hızı alabileceğiniz ürünler hazırladık.

  Premium Nested Sunucu, satın aldığınız paket üzerinde ihtiyacınız olan bütün özellikler verilmiştir. Premium Nested Sunucu satın aldıktan sonra ekstra bir masraf ve harcama yapmanıza gerek kalmayacaktır. Premium Nested Sunucu kalitemizi herkese tanıtmak için 300 TL'den başlayan fiyatlarla Premium Nested Sunucu sağlamaktayız. Kaliteli hizmet almak herkesin hakkıdır.

  Premium Nested Sunucu, Veri merkezimiz üzerinde yalın kabinimizde bulunan cihazlar içerisine sanallaştırma yapılarak kurulmaktadır. Premium Nested Sunucu kurulumunda istediğiniz işletim sistemini seçtikten sonra dakikalar içerisinde özel hazırladığımız kurulum panelimiz hazırlayıp size teslim edecektir. Premium Nested Sunucu'larda sanallaştırma ihtiyacınız için VMWare seçtiğiniz taktirde teknik ekibimiz sizlere özel optimizasyonlu bir ürün sağlayacaktır.

  Premium Nested Sunucu,larda Windows işletim sistemi tercih ederseniz kuracağınız antivirüs programı ve port değiştirme ile koruma sağlayabilirsiniz. Premium Nested Sunucu'nuzda VMWare işletim sistemi tercih ettiğinizde ise Firewall ve Donanımsal Mikrotiğimizin yardımı ile dışarıdan gelecek ataklara ve zaafiyet denemeleri için önlem alabilirsiniz.

  Premium Nested Sunucu performans serisi olmasına rağmen size sağlanan kaynak kullanımını aştığınızda veya Premium Nested Sunucu ürününüzün kaldırabileceğinden fazla sanal sunucu oluşturduğunuzda yavaşlamalar ve çökmeler yaşabilirsiniz. Premium Nested Sunucu kaynaklarını dikkat ederek kullandığınız taktirde ise Fiziksel Sunucuların verdiği performansı sizlere sağlayacaktır.