Fiziksel Sunucu Kiralama

Profesyonel destek ekibimiz ile web sitenizde oluşan sorunlara anlık olarak çözüm sağlayabiliriz.

 • Gün İçinde Kurulum

 • Özel Konfigürasyon İmkanı

 • Limitsiz Trafik

 • Sanallaştırılabilir İşletim Sistemi

 • Ücretsiz DDoS Koruması

web hosting
bulut sunucu kiralama

Profesyonel Fiziksel Sunucu Paketlerimiz

Sizler için hazırladığımız profesyonel fiziksel sunucu paketlerimize buradan göz atabilirsiniz.

Fiziksel Sunucu Nedir?

Fiziksel Sunucu, üzerinde birden fazla işlem yapabilirsiniz. Bu sanallaştırma işlemini gerçekleştirmek için VMware kurulmasını firmamızdan talep edebilirsiniz. Sanallaştırma ile birlikte kiraladığınız sunucu üzerindeki kaynakları bölebilir aynı zamanda birden fazla işletim sistemi kurabilirsiniz..

Paket Adı CPU RAM SSD Disk Trafik İşlemci Fiyat
Fiziksel Sunucu - 1 2.40 GHz CPU 128 GB 500 GB SSD Limitsiz 2x E5-2695 V2

₺1600/ay

Satın Al
Fiziksel Sunucu - 2 2.70 GHz CPU 128 GB 1x 1 TB M2 Limitsiz 2x E5-2697 V2

₺2400/ay

Satın Al
Fiziksel Sunucu - 3 2.70 GHz CPU 256 GB 1x 1 TB M2 Limitsiz 2x E5-2697 V2

₺2900/ay

Satın Al
Fiziksel Sunucu - 4 2.70 GHz CPU 384 GB 1x 1 TB M2 Limitsiz 2x E5-2697 V2

₺3400/ay

Satın Al
Fiziksel Sunucu - 5 2.60 GHz CPU 64 GB 1x 1 TB M2 Limitsiz 2x E5-2690 V4

₺4000/ay

Satın Al
Fiziksel Sunucu - 6 2.60 GHz CPU 128 GB 1x 1 TB M2 Limitsiz 2x E5-2690 V4

₺4500/ay

Satın Al
Fiziksel Sunucu - 7 2.60 GHz CPU 256 GB 1x 1 TB M2 Limitsiz 2x E5-2690 V4

₺5000/ay

Satın Al
Fiziksel Sunucu - 8 3.40 GHz CPU 64 GB 1x 1 TB M2 Limitsiz Ryzen 9 5950x

₺5000/ay

Satın Al
Fiziksel Sunucu - 9 3.40 GHz CPU 128 GB 1x 1 TB M2 Limitsiz Ryzen 9 5950x

₺6000/ay

Satın Al

Detaylı Bilgiler

Aşağıda sizler için sıraladığımız özellikler tüm fiziksel sunucu paketlerimiz için geçerli olan özelliklerimizdir.

Sanallaştırılabilir İşletim Sistemi
 • Fiziksel Sunucu Kiralayarak verilen kaynakları bölerek sanallaştırma sağlayabilirsiniz. Fiziksel Sunucu kaynakları sadece size ait olup VDS, VPS gibi ortak kullanım değildir.
10G Fiber Bağlantı Noktası
 • Fiziksel sunucularımız Türkiye Lokasyon olduğu için Türkiye ziyaretçilerinize düşük ping değerleri ile hizmet verirsiniz.
7/24 Kesintisiz Canlı Destek
 • Sizlere güvenli ve sıkıntısız bir hizmet sunabilmek için buradayız!Şirketimize ait olan numaradan veya canlı destek bölümümüzden çalışanlarımız ile 7/24 iletişim kurabilirsiniz.
Yazılım Ve Kurulum Desteği
 • İşletim sistemi seçeneklerimizden ,seçtiğiniz sürümü ücretsiz olarak sizler için kuruyor ve tüm update 'lerini hazır halde sizlere sunuyoruz.
AntiDDos Servisi
 • Altyapımızda sizlere ücretsiz sunduğumuz , Yurt içi ve Yurt dışı DDos Koruma servisimiz ile , siber ataklara son verebilirsiniz..Detaylı bilgi için, bizlere ulaşın.
Zamanında Kâr'a Geçin
 • Eşsiz bağlantı ve üstün koruma servisimiz ile , zamandan kâr'a geçeceksiniz. Siz Sparişinizi verdikten sonra biz nested sunucu dosyalarınızı kurup, nested sunucunuzu teslim edelim.

Sıkça Sorulan Sorular

Sizlere yardımcı olmak bizler için oldukça önemli. Bunun için sizler için sıkça sorulan sorulara yanıtlarımızı listeledik. Bize ulaşın

Fiziksel Sunucular genellikle kurumsal, kaynak tüketimi fazla olan şahıslar veya firmalar kullanmalıdır. Fiziksel sunucular kurulumundan sonra yönetimi tamamen sizlere ait olan ve sanallaştırma ile bir çok bir çok sanal sunucu kurabileceğiniz bir yapıdır. WebHostingDünyası'ndan Profesyonel Fiziksel Sunucu kiralayarak dijital dünyaya bir adım daha atabilirsiniz.

Ddos korumalı fiziksel sunucular İhtiyacınıza göre konfigürasyon sağlandıktan sonra sizlerin tercih ettiği işletim sistemi ile veri merkezimizde kurulmaktadır. Korumalı Fiziksel Sunucular kurulduktan sonra Swich üzerinden fiber kablo yardımı ile Donanımsal Mikrotik cihazımıza ulaşıp oradan cihazlarınıza internet aktarımı sağlanır. Bu sayede gelen saldırıları öncedeki donanımsal mikrotik cihazımız karşılar ve size temiz trafik sağlar. Kiralık Fiziksel Sunucu Veri merkezimizde gün içerisinde kurulumu sağlanıp sizlere teslimi sağlanmaktadır.

Fiziksel Sunucuları kaynak ve yönetim olarak sadece kendisinde olmasını isteyen müşterilerimiz kiralamalıdır. Sanal Sunucular üzerinde kaynak tüketimi bütün müşteriler arasında paylaştırılırken kiralık fiziksel sunucularda ise kaynak kullanımı sadece kiralayan kişiye ait olmaktadır. Profesyonel şekilde projeleri olanlar veya aşırı kaynak tüketimi olan müşterilerimiz bu cihazları tercih edebilirler.

Fiziksel Sunucu Kiralamaya karar verdiğiniz andan itibaren önemli olan şeylerden biri ise performans fiyat ürünü olmasıdır. WebHostingDunyası olarak bütün müşterilerimize uygun fiyatlara performanslı hizmet sağlamaktayız. Fiziksel Sunucularda fiyatlandırmada koruma, ram, disk, işlemci etken olmaktadır. Fiziksel Sunucu Paketlerimiz yetersiz gelirse bize danışabilirsiniz.