Hakkımızda

Kısaca webhostingdunyasi

Bilişim teknolojileri alanında maliyetlerinizi düşürüp, ürettiği teknolojiler ile işinize değer katarken, 7 gün 24 saat esasına dayalı çalışan operasyonu birimi ile birlikte birebir yedekli alt yapısı ile iş sürekliliğini en üst düzeyde tutar. Şirketimizin bugünlere gelmesini sağlayan eski ve yeni tüm müşterilerimize teşekkür ederiz. Şirketimizin yıllar içerisindeki gelişimini izlemek için sağ menüde yer alan kronoloji bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Vizyonumuz

Vizyonumuz Ürettiğimiz teknolojiler ve sunduğumuz hizmetler ile webhostingdunyasi’i, Türkiye’de Oyun Sunucuları ve veri merkezi denildiğinde akla gelen ilk üç markadan biri yapmaktır.

Misyonumuz

webhostingdunyasi bu vizyonu kapsamında; Alanında en iyi yazılım ve donanım üreticileri ile işbirliği yapar, Her ölçekte kullanıcıya hizmet vermek için tüm enstrümanları bünyesinde barındırır, Bünyesindeki her aracı son teknoloji otomasyon sistemi üzerinden self-servis olarak sunar. Bünyesinde alanında eğitim görmüş personeli barındırır, Eğitime ve gelişime önem verir, Uluslararası teknolojik yenilikleri sistemine ilk entegre eden firma olmak için yarışır, Bilgi üretir ve paylaşır, Müşterilerine en iyi teknik desteği, olabilen en uç noktada sağlar