Kurumsal Mail Hosting

Kurumsal Mail çözümlerimiz ile dijital dünyaya adım atın..

  • NVMe SSD Disk

  • Webmail Alanı

  • Ücretsiz SSL

  • Spamsız Mail Adresleri

  • IMAP / SMTP / POP3 Uyumlu

  • Günlük Yedekleme

web hosting

Kurumsal Mail Hosting

Yıllık alımlarda ücretsiz alan adı fırsatını kaçırmayın.

Planınızı Seçin

Starter Mail

Başlangıç için uygundur

Mega Mail

Orta seviye için ideal

Platin Mail

Daha fazla barındırma

Kurumsal Mail

Kurumsal Şirketlerin Tercihi

%20 İndirim

₺850,00 /yıllık

Satın Al
%20 İndirim

₺950,00 /yıllık

Satın Al
%20 İndirim

₺950,00 /yıllık

Satın Al
%30 İndirim

₺1500,00 /yıllık

Satın Al

E-Posta Adresi

1 Adet (Opsiyonel) 1 Adet (Opsiyonel) 5 Adet (Opsiyonel) 10 Adet (Opsiyonel)

Disk Alanı

50 GB (Opsiyonel) 50 GB (Opsiyonel) 50 GB (Opsiyonel) 50 GB (Opsiyonel)

IMAP / POP3 / SMTP

WebMail

Alan Adı

.Com.TR .Com .Com.TR .Com

SSL Sertifikası

Günlük Yedekleme

Özel IP Adresi

Opsiyonel Opsiyonel Opsiyonel Opsiyonel

Mail Hosting Paketlerimiz Hakkında

Sizler için Kurumsal Mail Paketlerimizin özelliklerini aşağıda listeledik.

WebMail

cPanel'in sunduğu webmail çözümü ile tarayıcı üzerinde postalarınızı anlık olarak yönetebilirsiniz. Aynı zamanda IMAP / POP3 / SMTP uyumluluğu sayesinde kolay entegrasyon imkanı.

Alan Adı Desteği

Müşterilerinize güvenli bir şekilde mail atmanız bizim için önemlidir. Bunun için Mail ayarlarınızın A'dan Z'ye kadar bütün ayarlamaları WebHostingDunyasi personeli tarafından hazırlanmaktadır.

Günlük Yedekleme Desteği

Olası afet senaryolarına özel hazırlanmış yedekleme çözümlerimiz ile gelen ve giden maillerinizi aktif olarak ücretsiz yedekleme sunucularımızda yedeklemekteyiz. Bu yedeklere sadece siz ulaşabilirsiniz.

Uptime Garantisi

Yedekli soğutma, acil durum jeneratörleri ve sürekli izleme ile % 99.9 Çalışma Süresi Garantimizi sunabiliyoruz.

Nvme SSD Disk Güvencesi

SSD Disklerimiz ile web sitenizi önbelleğe alma ve veritabanı sorgularınızı hızlandırın. Uçtan uca bilgi medyaları ile dünya çapındaki niş pazarları hızlı bir şekilde düzenleyin.

Teknik Destek

Uzman ekibimiz için hiçbir soru çok basit veya çok karmaşık değildir. Sinerjik bir şekilde sinerji yaratın Şirket içi destek ekibimiz ve hizmet ekibimiz 7/24, 365 gün yanınızda.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Merhaba, almak istediğiniz ürünler hakkında sorularınız varsa yardımcı olmak için buradayız.

Sıkça Sorulan Sorular

Sizlere yardımcı olmak bizler için oldukça önemli. Bunun için sizler için sıkça sorulan sorulara yanıtlarımızı listeledik. Bize ulaşın

Kurumsal Mail, şirketinize ait ve sadece şirket personelleri tarafından yönetilen mail türüdür. Kurumsal Mail ile bağlantılarınıza daha profesyonel ve güvenilir gönderiler yapabilirsiniz. Kurumsal Mail seçtiğiniz alan adı [email protected] şeklinde oluşturulur ve sadece sizin yönetiminizde olur şirketiniz dışında farklı platformlarda mail servisi kullanmadığınız için giden ve gelen trafik içerisindeki veriler sadece size ayrılan güvenilir depolama alanlarında depolanırlar.

Kurumsal Mail Kullanmanın en önemli sebeplerinden biri sadece sizin kuruluşunuza ait olup 3. Şirket veya Yazılımlar tarafından müdale olmamasıdır. Ücretsiz Mail servisi sunan birçok kurum veya kuruluş projelerinin hayata devam etmesi için siz ve bağlantılarınıza reklamlar göstermektedir. Kurumsal Mail hizmetinde sadece şirketinize ait olduğu için böyle bir sorun olmayacaktır. Aynı zamanda şirket içi haberleşme için birebir çözümdür.

WebHostingDunyasi olarak kurumsal itibarınızı önemsiyoruz. Bağlantılarınıza gönderdiğiniz maillerde spama düşmemek için kurumsal mail spam skorunuzu optimize ediyoruz. DKIM, SPF, DMARC ve Temiz IP adresleri kullanarak şirketinizin kurumsal mail adresinizi otoriter ve kurumsal olarak göstermekteyiz.

WebHostingDunyasi, olarak sağladığımız hizmetlerde Spam, Phising, Freud olarak kullanılamaz kullanıldığı taktirde hizmetiniz iadesiz şekilde iptal edilmektedir. Kurumsal Mail, Müşterileriniz veya Şirket haberleşmesi için kullanılmaktadır. Bunun dışındaki işlemlere izin verilmemektedir. WebHostingDunyasi olarak şirket ve müşterilerimizin güvenliği için Kurumsal Mail sırasında Vergi Levhası, İşletme Ticari Sicil Bilgilerinizi talep etme hakkımızı gizli tutarız.

Kurumsal Mail ve kullanan şahıslar için güvenlik amacı ile SpamAssassin yazılımını kullanmaktayız. Aynı zamanda afet durumlarında mağdur olmamanız için günlük yedekleme hizmetini ücretsiz olarak tarafınıza WebHostingDunyasi olarak sağlamaktayız.

WhatsApp

+90 850 242 1276