Nested Sunucu Kiralama

Profesyonel destek ekibimiz ile web sitenizde oluşan sorunlara anlık olarak çözüm sağlayabiliriz.

 • Anında Otomatik Kurulum

 • Ücretsiz Yönetim Paneli

 • Limitsiz Trafik

 • 10 Adet İşletim Sistemi

 • Ücretsiz DDoS Koruması

web hosting
bulut sunucu kiralama

Profesyonel Nested Sunucu Paketleri

Sizler için hazırladığımız profesyonel nested sunucu paketlerimize buradan göz atabilirsiniz.

Nested Sunucu Nedir?

Nested Sunucu, Sanallaştırması açık, tıpkı fiziksel sunucu gibi kontrol edilebilen sunuculardır. Nested Sunucu Kiralamak, bir fiziksel sunucu içinde sanal sunucunuzun sanallaştırmaya uygun olmasıdır. Nested Sunucu Kiralama hizmetimiz sayesinde sanallaştırma yapabilirsiniz.

Paket Adı CPU RAM SSD Disk Trafik İşlemci Fiyat
TR-Nested 1 8 CPU 8 GB 150 GB Limitsiz E5-2697v2

₺150/ay

Satın Al
TR-Nested 2 8 CPU 16 GB 250 GB Limitsiz E5-2697v2

₺250/ay

Satın Al
TR-Nested 3 12 CPU 32 GB 350 GB Limitsiz E5-2697v2

₺380/ay

Satın Al
TR-Nested 4 16 CPU 64 GB 500 GB Limitsiz E5-2697v2

₺580/ay

Satın Al

Detaylı Bilgiler

Aşağıda sizler için sıraladığımız özellikler tüm nested sunucu paketlerimiz için geçerli olan özelliklerimizdir.

Tam Kontrol Nested Sunucu Paneli
 • Yönetim Paneli ile nested sunucu yönetimi tamamen sizin kontrolünüzde! Otomatik kurulum panelimiz ile vakit kaybı olmadan istediğiniz işlemi yapabilirsiniz.
10G Fiber Bağlantı Noktası
 • Nested sunucularımız Türkiye Lokasyon olduğu için Türkiye ziyaretçilerinize düşük ping değerleri ile hizmet verirsiniz.
7/24 Kesintisiz Canlı Destek
 • Sizlere güvenli ve sıkıntısız bir hizmet sunabilmek için buradayız!Şirketimize ait olan numaradan veya canlı destek bölümümüzden çalışanlarımız ile 7/24 iletişim kurabilirsiniz.
Yazılım Ve Kurulum Desteği
 • İşletim sistemi seçeneklerimizden ,seçtiğiniz sürümü ücretsiz olarak sizler için kuruyor ve tüm update 'lerini hazır halde sizlere sunuyoruz.
AntiDDos Servisi
 • Altyapımızda sizlere ücretsiz sunduğumuz , Yurt içi ve Yurt dışı DDos Koruma servisimiz ile , siber ataklara son verebilirsiniz..Detaylı bilgi için, bizlere ulaşın.
Zamanında Kâr'a Geçin
 • Eşsiz bağlantı ve üstün koruma servisimiz ile , zamandan kâr'a geçeceksiniz. Siz Sparişinizi verdikten sonra biz nested sunucu dosyalarınızı kurup, nested sunucunuzu teslim edelim.

Sıkça Sorulan Sorular

Nested sunucular hakkında en çok merak edilenleri sizler için listeledik. Daha fazla bilgi öğrenmek için iletişim bilgilerimizden hemen bize ulaşın.

Nested nested sunucular genellikle küçük ve orta ölçekli firmalar tarafından web sitelerini barındırma veya radyo yayını sağlama ve diğer web yazılım sitelerini tutma amacı ile kullanılmaktadır. Fakat orta derece trafiğe sahip nested sunucu olan anca bütün nested sunucuya ihtiyaç duymayan site sahiplerine hitap etmeyen nested sunucu, şirketler ve orta ölçekli web siteleri nested nested sunucu için de uygun bir servis olacaktır. Bunun dışında fiziksel sorun yaşayanların da nested nested sunucu kullanımını yeğledikleri görülmektedir.

Ddos korumalı nested sunucular> Kullanıcılara pek çok avantajlar sunan nested nested sunucuların kurulumları da aynı şekilde hızlı ve kolay yapılmaktadır. Kurulumları hazır olan mevcut fiziksel sanal pc kiralama üzerinde açılması gerçekleşen kurulum, kullanıcılara süre avantajı ve kolaylık sağlamaktadır. Hazır sistemler üzerinden kurulacak Windows veya sanal nested sunucu al 1 saat gibi kısa süreler içerisinde hazır hale gelmiş olur. vddos korumalı nested sunucu kiralama Bundan sonra ise fiziksel nested sunucu üzerinde bulunan bütün görsel ve donanımlarınızı istenilen oranda sanal nested sunucuya ayırabilir ve istediğiniz kadar ekleme ve çıkarma işlemi yapabilirsiniz. Sanal nested sunucuların kaynakları sınırlı kalacaklarından dolayı bu sınırlı olan nested sunucular tıpkı alternatif nested sunucu olan nested nested sunucu kiralama kullanıldığı gibi sınırsıza yakın kaynak kullanım avantajı sağlayamazlar. Bu nedenle kiralık nested sunucu kullanıcıların nested nested sunucusuna her yerden ve her zaman erişim sağlayan vds barındırma türüdür . Bu nedenle bu nested sunucuların tercih edilmesi hem kolaylık hem de zaman avantajı sağlar.

Bir kişi tarafından nested sunucunun tamamının kiralanması hosting olarak adlandırılmaktadır. Ancak hosting sahibi olmak için nested sunucuların bütün hostingi kiralamasına gerek yoktur. Bu nedenle nested nested sunucu kiralama isteyen kullanıcılar bütün hostingi kiralamak zorunda değillerdir. Kurulacak olan site için hostingin bir kısmı yeterli olacaktır. Ancak performansı ve ziyaretçisi fazla olan sayfaların birden çok nested nested sunucu kirala işlemini gerçekleştirmesi gerekmektedir. Tek bir sanal nested sunucu al bir kişiye ait olması yüksek ücretlere mal olmaktadır. vds Fakat bir kısım alanı kullanmak yüksek ücret ödeme sorununu ortadan kaldıracaktır. Kullanıcılar veya firma sahipleri genel olarak sanal nested sunucular kiralamadan önce iyi bir araştırma yapmalı ve ondan sonra sanal nested sunucu kiralama işlemini gerçekleştirmelidir. Bu işlem kullanıcılara hem zaman hem de ücret avantajı sağlayacaktır.

Sipariş verdikten sonra en geç 24 saat içinde nested sunucunuz müşteri panelinize tanımlanır. Kurulum tamamlandıktan hemen sonra sunucunuzu istediğiniz kurulumları gerçekleştirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

nested sunucu kiralamaya karar verdiniz fakat mantıklı olduğu düşüncesinden yola çıktığımız zaman yine şu ayrıntıyı gözden kaçırmamakta fayda vardır. nested sunucu kiralamak ücret açısından avantajlı gibi görünse de nested sunucu kiralama işlemi göründüğü kadar basit bir işlem değildir. Çünkü kiralandığı şirketin vermiş olduğu hizmet ile bağlantılı olarak da değişim gösterecektirnested nested sunucu kiralama işlemleri. Mesela bir nested sunucunun “managed” özelliğine sahip olması nested sunucunun her türlü sorununda yanına olacağından dolayı nested nested sunucu satın al işlemi de daha pahalı fiyatlara sağlanmaktadır. Çünkü nested sunucu içerisinde yer alan dosyaları belirli sürelere yedeklemesi, herhangi bir sorun olması durumunda müdahale edecek bir ekibin bulunması veya destek hattının bulunması veyahutta site çökmelerine karşı garanti vermek gibi vaatlerde bulundukları için haliyle bu sitelerin sanal nested sunucu fiyatları da diğer nested sunuculara göre çok daha fazla fiyatlara satılmaktadır.