SEO Hosting

SEO hosting ile googlede yükselişe geçin.

 • Ücretsiz 1 GB Dosya'ya Kadar Taşıma Desteği

 • NVMe SSD Disk

 • LiteSpeed & CloudLinux

 • Ücretsiz SSL

 • Limitsiz Disk

 • A Class IP Adresi

 • Sınırsız Trafik

 • Ücretsiz DDoS Koruması

seo hosting

SEO Hosting Paketleri

A Class IP ile Google Dostu Siteler <3

Planınızı Seçin

Starter Hosting

Başlangıç için uygundur

Lite Hosting

Orta seviye için ideal

Ultra Hosting

Daha fazla barındırma

Pro Hosting

Kurumsal Şirketlerin Tercihi

%20 İndirim

₺659,90 /yıl

Satın Al
%20 İndirim

₺802,90 /yıl

Satın Al
%20 İndirim

₺1018,90 /yıl

Satın Al
%30 İndirim

₺1174,90 /yıl

Satın Al

Disk Alanı

Sınırsız Sınırsız Sınırsız Sınırsız

Aylık Trafik

Sınırsız Sınırsız Sınırsız Sınırsız

Barındırılabilir Site

1 2 4 5

A Class IP Adresi

Ücretsiz SSL

İşlemci Limiti

3 3 3 5

Ram Limiti

2 2 2 5

MySQL Veritabanı

Sınırsız Sınırsız Sınırsız Sınırsız

E-Posta Hesabı

Sınırsız Sınırsız Sınırsız Sınırsız

Subdomain

Sınırsız Sınırsız Sınırsız Sınırsız

CloudLinux

LiteSpeed

Imunify360

Spam Filtresi

DDoS Koruması

Ücretsiz Yedekleme

Kontrol Paneli

DirectAdmin logo DirectAdmin logo DirectAdmin logo DirectAdmin logo

Hosting Paketlerimiz Hakkında

Sizler için Profesyonel Hosting Paketlerimizin özelliklerini aşağıda listeledik.

Yönetim Paneli

Yönetim Paneli ile sunucu yönetimi tamamen sizin kontrolünüzde! panelimiz ile vakit kaybı olmadan istediğiniz işlemi yapabilirsiniz.

Ücretsiz SSL Sertifikası

Web sitelerinizin güvenliği bizim için oldukça önemli. Tüm SEO Hosting ürünlerimizde ücretsiz SSL Sertikası imkanı sizleri bekliyor.

Ücretsiz Taşıma Desteği

Firma olarak sizleri düşünüyoruz ve zamanınızdan harcamamak adına 1 GB dosyaya kadar site taşıma işlemlerini biz yapıyoruz.

Uptime Garantisi

Yedekli soğutma, acil durum jeneratörleri ve sürekli izleme ile % 99.9 Çalışma Süresi Garantimizi sunabiliyoruz.

Nvme SSD Disk Güvencesi

SSD Disklerimiz ile web sitenizi önbelleğe alma ve veritabanı sorgularınızı hızlandırın. Uçtan uca bilgi medyaları ile dünya çapındaki niş pazarları hızlı bir şekilde düzenleyin.

Teknik Destek

Uzman ekibimiz için hiçbir soru çok basit veya çok karmaşık değildir. Sinerjik bir şekilde sinerji yaratın Şirket içi destek ekibimiz ve hizmet ekibimiz 7/24, 365 gün yanınızda.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Merhaba, almak istediğiniz ürünler hakkında sorularınız varsa yardımcı olmak için buradayız.

Sıkça sorulan sorular

SEO hosting hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını hemen öğrenin. Daha detaylı bilgi almak için iletişim bilgilerimziden bize ulaşın.

SEO Hosting, Organik bir biçimde arama motorlarında yükselmek isteyen web siteler veya işletmeler SEO çalışması yaptırması gerekmektedir. SEO kelime anlamı Arama Motoru Optimizasyonu olarak geçmektedir. Web Sitenizin alanına veya işletmenizin alanına göre kelimeler seçip rakiplerinizden daha üst sıralarda yer almak için organik bir biçimde arama motorlarına göre web sitenizi optimize etmeniz gerekmektedir. SEO Hosting üzerinde bu emekleriniz için sizi bir adım daha yukarı taşıyarak arama motorlarında daha otoriter IP adresi olarak sayılan A Class IP adresleri ile performansınıza performans katıyoruz. SEO Hosting kiralama hizmeti ve doğru SEO ile kısa zaman içerisinde web sayfalarınızı üst sıralara taşıyabilirsiniz.

SEO Hosting ile Web Hosting arasındaki en büyük farklardan biri Web Hosting'de paylaşımlı IP sağlanırken SEO Hosting üzerinde RDNS ve diğer özellikler kiraladığınız süre boyunca size ayrılan A Class IP'lere entegre edilir ve otoriter arama motorları sayfanızı yükseltirken bunu en önemli etken olarak sayar. Aynı zaman Web Hosting paketlerinde verilen paylaşımlı IP adresi üzerinde sektörünüzden farklı bir site olması size dezavantaj sağlayacaktır. Bundan dolayı SEO Hosting tercih etmeniz son derece önemlidir

SEO Hosting, arama motorlarını doğrudan etkilemez SEO Hosting alınca ilk sıraya yerleşeceksiniz diye bir taahhüt yoktur. Fakat araştırmalar SEO Hosting'e ayrılan özel IP'lerin standart Hosting paketlerinden daha otoriter gözüktüğü için ilk sıralara yükselişte bir faktör olduğunu ortaya koymuştur. Aynı zamanda Temiz, Spamsız bir IP adresi kurumsallığınızı da arama motorlarına gösterecektir. Fakat her şeyden önce izleyeceğiniz SEO yolu web sayfanızın yükseliş aşamasında önemli bir mihenk taşı olacaktır.

SEO Hosting'in bir çok aavantajı mevcuttur bunlardan bazıları,

 • Web sayfanıza özel olarak atanan A Class IP
 • Arama Motorları tarama yaptığında ağ üzerinde sektörünüzden alakasız farklı bir sayfaların olmaması
 • Paylaşımlı IP üzerinde olağan SPAM gibi işlemlerin sizi etkilememesi
 • Gibi faktörler SEO Hosting avantajı olarak sayılabilir.

  Neden SEO Hosting kullanmalıyım sorusunun en başındaki cevap arama motorlarına karşı yapacağınız otoriter web sayfalarında her açıdan SEO'ya uyumlu olmasıdır. Bizler için Web Sitesi Yaşı, Süresi, Skor vb. gibi kriterler önemli değildir. Fakat arama motorlarında bu değerler ve birçok değerler katılarak sıralamaya alınır bunlardan en önemli kriterlerden biri ise Temiz IP Adresleridir. Bütün bunların ışığında SEO Hosting paketinizi seçip alabilirsiniz.

  A Class IP Adresi 1.0.0.1, 126.255.255.254. B Class IP Adresi 128.1.0.1, 191.255.255.254. C Class IP Adresleri ise 192.0.1.1, 223.255.254.254 arasındakiler olmaktadır. A Class IP, Arama Motorlarının sevdiği IP Class'ına girmektedir.

  WhatsApp

  +90 850 242 1276