Sanal Sunucu Kiralama

Sanal sunucu çözümleri ile her ihtiyaca uygun çözümlere hemen sahip olun.

 • Ücretsiz Taşıma Desteği

 • Ücretsiz cPanel,Plesk,CyberPanel,DirectAdmin Kurulumu

 • Türkiye Lokasyon

 • Anında Otomatik Kurulum

 • Ücretsiz Yönetim Paneli

 • Limitsiz Trafik

 • 10 Adet İşletim Sistemi

 • Ücretsiz DDoS Koruması

web hosting
bulut sunucu kiralama

Profesyonel Sunucu Paketlerimiz

Sizler için hazırladığımız profesyonel sunucu paketlerimize buradan göz atabilirsiniz.

 • Windows
 • Linux
 • Ubuntu
 • Centos
 • Debian
Yıllık Alımlarda %20 İndirim

Tüm paketlerimizde yıllık alışverişlerde %20 indirim fırsatı sizleri bekliyor. Satın al butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfadan yıllık olarak seçebilirsiniz.

Sunucu kurulum videosu için tıklayınız.
Paket Adı CPU RAM SSD Disk Trafik İşlemci Fiyat
Starter 1 CPU 1 GB 30 GB Limitsiz E5-2697v2

₺58/ay ₺556,80/yıl %20 İndirim

Satın Al
Mega 2 CPU 2 GB 40 GB Limitsiz E5-2697v2

₺68,97/ay ₺662/yıl %20 İndirim

Satın Al
Eko 3 CPU 3 GB 50 GB Limitsiz E5-2697v2

₺87,18/ay ₺836,80/yıl %20 İndirim

Satın Al
Platin 4 CPU 4 GB 70 GB Limitsiz E5-2697v2

₺106,56/ay ₺1.018/yıl %20 İndirim

Satın Al
Premium 6 CPU 6 GB 100 GB Limitsiz E5-2697v2

₺145,30/ay ₺1.394,80/yıl %20 İndirim

Satın Al
Kurumsal 8 CPU 8 GB 130 GB Limitsiz E5-2697v2

₺186/ay ₺1.785/yıl %20 İndirim

Satın Al
Kurumsal Plus 12 CPU 12 GB 150 GB Limitsiz E5-2697v2

₺252/ay ₺2.420/yıl %20 İndirim

Satın Al
Kurumsal Ultra 16 CPU 16 GB 170 GB Limitsiz E5-2697v2

₺308/ay ₺2.956/yıl %20 İndirim

Satın Al

Detaylı Bilgiler

Aşağıda sizler için sıraladığımız özellikler tüm sunucu paketlerimiz için geçerli olan özelliklerimizdir.

Tam kontrol Sunucu Paneli
 • Yönetim Paneli ile sunucu yönetimi tamamen sizin kontrolünüzde! Otomatik kurulum panelimiz ile vakit kaybı olmadan istediğiniz işlemi yapabilirsiniz.
10G Fiber Bağlantı Noktası
 • Sanal sunucularımız Türkiye Lokasyon olduğu için Türkiye ziyaretçilerinize düşük ping değerleri ile hizmet verirsiniz.
7/24 Kesintisiz Canlı Destek
 • Sizlere güvenli ve sıkıntısız bir hizmet sunabilmek için buradayız!Şirketimize ait olan numaradan veya canlı destek bölümümüzden çalışanlarımız ile 7/24 iletişim kurabilirsiniz.
Yazılım Ve Kurulum Desteği
 • İşletim sistemi seçeneklerimizden ,seçtiğiniz sürümü ücretsiz olarak sizler için kuruyor ve tüm update 'lerini hazır halde sizlere sunuyoruz.
AntiDDos Servisi
 • Altyapımızda sizlere ücretsiz sunduğumuz , Yurt içi ve Yurt dışı DDos Koruma servisimiz ile , siber ataklara son verebilirsiniz..Detaylı bilgi için, bizlere ulaşın.
Zamanında Kâr'a Geçin
 • Eşsiz bağlantı ve üstün koruma servisimiz ile , zamandan kâr'a geçeceksiniz. Siz Sparişinizi verdikten sonra biz sunucu dosyalarınızı kurup, sunucunuzu teslim edelim.

Sıkça Sorulan Sorular

Sizlere yardımcı olmak bizler için oldukça önemli. Bunun için sizler için sıkça sorulan sorulara yanıtlarımızı listeledik. Bize ulaşın

Sanal Sunucular genellikle küçük ve orta ölçekli firmalar tarafından web sitelerini barındırma veya radyo yayını sağlama ve diğer web yazılım sitelerini tutma amacı ile kullanılmaktadır. Fakat orta derece trafiğe sahip sunucu olan anca bütün sunucuya ihtiyaç duymayan site sahiplerine hitap etmeyen sunucu, şirketler ve orta ölçekli web siteleri Sanal Sunucu için de uygun bir servis olacaktır. Bunun dışında fiziksel sorun yaşayanların da Sanal Sunucu kullanımını yeğledikleri görülmektedir.

Sanal Sunucular, sunucuların sanallaştırılma yazılımları ile birden fazla sunucular haline bölünerek kaynakların en verimli şekilde kullanılmasını sağlayan yapılardır. Sanal Sunucuteknolojisi kısacası tek bir sunucu üzerinden bağımsız bir işletim sisteminin bulunması şeklinde tanımlayabiliriz. Sanal Sunucu yapıları aynı zamanda ingilizce anlamı olan "Virtual Private Server" olarak bilinirler. Sanal Sunucuların tamamını "dedicated" adı verilen adanmış bir fiziksel sunucu içerisinde yer almaktadır. Bu sistemler içerisinde yer alan sunucu birbirinden bağımsız bir şekilde çalışmaktadırlar. Her bir Sanal Sunucunun kendisi için ayrılan IP adresleri bulunmaktadır.

Bir kişi tarafından sunucunun tamamının kiralanması hosting olarak adlandırılmaktadır. Ancak hosting sahibi olmak için sunucuların bütün hostingi kiralamasına gerek yoktur. Bu nedenle sanal sunucu kiralama isteyen kullanıcılar bütün hostingi kiralamak zorunda değillerdir. Kurulacak olan site için hostingin bir kısmı yeterli olacaktır. Ancak performansı ve ziyaretçisi fazla olan sayfaların birden çok sanal sunucu kirala işlemini gerçekleştirmesi gerekmektedir. Tek bir sanal sunucu al bir kişiye ait olması yüksek ücretlere mal olmaktadır. vds Fakat bir kısım alanı kullanmak yüksek ücret ödeme sorununu ortadan kaldıracaktır. Kullanıcılar veya firma sahipleri genel olarak sanal sunucular kiralamadan önce iyi bir araştırma yapmalı ve ondan sonra sanal sunucu kiralama işlemini gerçekleştirmelidir. Bu işlem kullanıcılara hem zaman hem de ücret avantajı sağlayacaktır.

Kullanıcılara pek çok avantajlar sunan Sanal Sunucuların kurulumları da aynı şekilde hızlı ve kolay yapılmaktadır. Kurulumları hazır olan mevcut fiziksel Sanal Sunucu üzerinde açılması gerçekleşen kurulum, kullanıcılara süre avantajı ve kolaylık sağlamaktadır. Hazır sistemler üzerinden kurulacak Windows Sanal sunucu Linux Sanal Sunucular 1 saat gibi kısa süreler içerisinde hazır hale gelmiş olur. Bundan sonra ise fiziksel sunucu üzerinde bulunan bütün görsel ve donanımlarınızı istenilen oranda sanal sunucuya ayırabilir ve istediğiniz kadar ekleme ve çıkarma işlemi yapabilirsiniz. Sanal Sunucuların kaynakları sınırlı kalacaklarından dolayı bu sınırlı olan sunucular tıpkı alternatif sunucu olan linux sanal sunucu kullanıldığı gibi sınırsıza yakın kaynak kullanım avantajı sağlayamazlar. Bu nedenle Linux Sanal sunucu kullanıcıların Sanal Sunucusuna her yerden ve her zaman erişim sağlayan Sanal Sunucu barındırma türüdür Linux Sanal sunucu. Bu nedenle bu sunucuların tercih edilmesi hem kolaylık hem de zaman avantajı sağlar.

Sanal Sunucu Kiralamaya karar verdiniz fakat mantıklı olduğu düşüncesinden yola çıktığımız zaman yine şu ayrıntıyı gözden kaçırmamakta fayda vardır. Sanal sunucu kiralamak ücret açısından avantajlı gibi görünse de sanal sunucu kiralama işlemi göründüğü kadar basit bir işlem değildir. Çünkü kiralandığı şirketin vermiş olduğu hizmet ile bağlantılı olarak da değişim gösterecektirsanal sunucu kiralama işlemleri. Mesela bir sunucunun “managed” özelliğine sahip olması sunucunun her türlü sorununda yanına olacağından dolayı sanal sunucu satın al işlemi de daha pahalı fiyatlara sağlanmaktadır. Çünkü sunucu içerisinde yer alan dosyaları belirli sürelere yedeklemesi, herhangi bir sorun olması durumunda müdahale edecek bir ekibin bulunması veya destek hattının bulunması veyahutta site çökmelerine karşı garanti vermek gibi vaatlerde bulundukları için haliyle bu sitelerin sanal sunucu fiyatları da diğer sunuculara göre çok daha fazla fiyatlara satılmaktadır.