Linux Sunucu Kiralama

Profesyonel destek ekibimiz ile web sitenizde oluşan sorunlara anlık olarak çözüm sağlayabiliriz.

 • Ücretsiz 1 GB Dosya'ya Kadar Taşıma Desteği

 • Ücretsiz cPanel,Plesk,CyberPanel,DirectAdmin Kurulumu

 • Türkiye Lokasyon

 • Anında Otomatik Kurulum

 • Ücretsiz Yönetim Paneli

 • Limitsiz Trafik

 • 10 Adet İşletim Sistemi

 • Ücretsiz DDoS Koruması

web hosting
bulut sunucu kiralama

Profesyonel Sunucu Paketlerimiz

Sizler için hazırladığımız profesyonel sunucu paketlerimize buradan göz atabilirsiniz.

 • Windows
 • Linux
 • Ubuntu
 • Centos
 • Debian
Yıllık Alımlarda %20 İndirim

Tüm paketlerimizde yıllık alışverişlerde %20 indirim fırsatı sizleri bekliyor. Satın al butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfadan yıllık olarak seçebilirsiniz.

Sunucu kurulum videosu için tıklayınız.
Paket Adı CPU RAM SSD Disk Trafik İşlemci Fiyat
Starter 1 CPU 1 GB 30 GB Limitsiz E5-2697v2

₺58/ay ₺556,80/yıl %20 İndirim

Satın Al
Mega 2 CPU 2 GB 40 GB Limitsiz E5-2697v2

₺68,97/ay ₺662/yıl %20 İndirim

Satın Al
Eko 3 CPU 3 GB 50 GB Limitsiz E5-2697v2

₺87,18/ay ₺836,80/yıl %20 İndirim

Satın Al
Platin 4 CPU 4 GB 70 GB Limitsiz E5-2697v2

₺106,56/ay ₺1.018/yıl %20 İndirim

Satın Al
Premium 6 CPU 6 GB 100 GB Limitsiz E5-2697v2

₺145,30/ay ₺1.394,80/yıl %20 İndirim

Satın Al
Kurumsal 8 CPU 8 GB 130 GB Limitsiz E5-2697v2

₺186/ay ₺1.785/yıl %20 İndirim

Satın Al
Kurumsal Plus 12 CPU 12 GB 150 GB Limitsiz E5-2697v2

₺252/ay ₺2.420/yıl %20 İndirim

Satın Al
Kurumsal Ultra 16 CPU 16 GB 170 GB Limitsiz E5-2697v2

₺308/ay ₺2.956/yıl %20 İndirim

Satın Al

Sıkça Sorulan Sorular

Linux sunucu paketlerimiz hakkında merak ettiklerinizi soru cevap kısmımızı inceleyerek öğrenebilirsiniz. Farklı sorularınız için iletişim bilglerimizden bize ulaşın.

Linux sunuculargenellikle küçük ve orta ölçekli firmalar tarafından web sitelerini barındırma veya radyo yayını sağlama ve diğer web yazılım sitelerini tutma amacı ile kullanılmaktadır. Fakat orta derece trafiğe sahip sunucu olan anca bütün sunucuya ihtiyaç duymayan site sahiplerine hitap etmeyen sunucu, şirketler ve orta ölçekli web siteleri Linux sunucu için de uygun bir servis olacaktır. Bunun dışında fiziksel sorun yaşayanların da Linux sunucu kullanımını yeğledikleri görülmektedir.

Ddos korumalı sunucular Kullanıcılara pek çok avantajlar sunan Linux sunucuların kurulumları da aynı şekilde hızlı ve kolay yapılmaktadır. Kurulumları hazır olan mevcut fiziksel Linux sunucu kiralama üzerinde açılması gerçekleşen kurulum, kullanıcılara süre avantajı ve kolaylık sağlamaktadır. Hazır sistemler üzerinden kurulacak Windows veya Linux sunucu al 1 saat gibi kısa süreler içerisinde hazır hale gelmiş olur. ddos korumalı sunucu kiralama Bundan sonra ise fiziksel sunucu üzerinde bulunan bütün görsel ve donanımlarınızı istenilen oranda Linux sunucuya ayırabilir ve istediğiniz kadar ekleme ve çıkarma işlemi yapabilirsiniz. Linux sunucuların kaynakları sınırlı kalacaklarından dolayı bu sınırlı olan sunucular tıpkı alternatif sunucu olan Linux sunucu kiralama kullanıldığı gibi sınırsıza yakın kaynak kullanım avantajı sağlayamazlar. Bu nedenle kiralık sunucu kullanıcıların Linux sunucusuna her yerden ve her zaman erişim sağlayan vds barındırma türüdür . Bu nedenle bu sunucuların tercih edilmesi hem kolaylık hem de zaman avantajı sağlar.

Linux sunucular; linux sunucular, yüksek performans, kaynak kullanımı ölçeklendirilmesi, güvenlik ve kolay kullanılabilirlik açısından büyük avantaj sağlamaktadır.

Plesk, cpanel, cyberpanel gibi yönetim panellerini kolaylıkla kurabilirsiniz. Linux sunucularda SSH terminali ile çok kısa sürede kurulumu gerçekleştirebilir, birkaç adımda optimize edebilirsiniz.

Evet, istediğiniz kadar domain (alan adı) bağlayabilir, sunucularınızı kendi ihtiyaçlarınıza göre yapılandırabilirsiniz. Tek yapmanız gereken size uygun olan paketi seçerek hemen satın almak.

Bir kişi tarafından sunucunun tamamının kiralanması hosting olarak adlandırılmaktadır. Ancak hosting sahibi olmak için sunucuların bütün hostingi kiralamasına gerek yoktur. Bu nedenle Linux sunucu kiralama isteyen kullanıcılar bütün hostingi kiralamak zorunda değillerdir. Kurulacak olan site için hostingin bir kısmı yeterli olacaktır. Ancak performansı ve ziyaretçisi fazla olan sayfaların birden çok Linux sunucu kirala işlemini gerçekleştirmesi gerekmektedir. Tek bir Linux sunucu al bir kişiye ait olması yüksek ücretlere mal olmaktadır. vds Fakat bir kısım alanı kullanmak yüksek ücret ödeme sorununu ortadan kaldıracaktır. Kullanıcılar veya firma sahipleri genel olarak Linux sunucukiralamadan önce iyi bir araştırma yapmalı ve ondan sonra Linux sunucu kiralama işlemini gerçekleştirmelidir. Bu işlem kullanıcılara hem zaman hem de ücret avantajı sağlayacaktır.

Linux sunucu kiralamaya karar verdiniz fakat mantıklı olduğu düşüncesinden yola çıktığımız zaman yine şu ayrıntıyı gözden kaçırmamakta fayda vardır. Linux sunucu kiralamak ücret açısından avantajlı gibi görünse de Linux sunucu kiralama işlemi göründüğü kadar basit bir işlem değildir. Çünkü kiralandığı şirketin vermiş olduğu hizmet ile bağlantılı olarak da değişim gösterecektir Linux sunucu kiralama işlemleri. Mesela bir sunucunun “managed” özelliğine sahip olması sunucunun her türlü sorununda yanına olacağından dolayı Linux sunucu satın al işlemi de daha pahalı fiyatlara sağlanmaktadır. Çünkü sunucu içerisinde yer alan dosyaları belirli sürelere yedeklemesi, herhangi bir sorun olması durumunda müdahale edecek bir ekibin bulunması veya destek hattının bulunması veyahutta site çökmelerine karşı garanti vermek gibi vaatlerde bulundukları için haliyle bu sitelerin Linux sunucu fiyatları da diğer sunuculara göre çok daha fazla fiyatlara satılmaktadır.

WhatsApp

+90 850 242 1276