Veri Merkezimiz

Sizler için veri merkezimizin özelliklerini sıraladık.

mars-veri-merkezi
  Mars Veri Merkezi Hakkında

  İstanbul / İTÜ lokasyonda bulunan veri merkezi uzun yıllardır kullanıcılarına hizmet vermektedir. WebHostingDünyası olarak bu hizmet alanlardan biri olmaktan mutluluk duymaktayız. 7500 m2 kapalı alan bünyesinde 3000+ m2 farklı tasarımlarda bulunan MarsDC iç ve dış alanlarda 7/24 sensör ve kameralarda kaydedilmekte ve izlenmektedir. Aynı zamanda dış dünya ile ilgili olarak dış bahçe erişim kontrolü ve güvenlik çitleri ile bağımsız olarak ayrılmıştır. Güvenlik konusunda ise dış alan ve sunucu kabinleri arasında 6 katmanlı fiziksel güvenlik kontrolü bulunmaktadır. Verilerimizi ve Fiziksel Donanımlarımızı gönül rahatlığı ile barındırmaktayız.

  MarsDC Enerji Hakkında

  İstanbul Lokasyonda bulunan Mars Veri merkezi WebHostingDünyası kabineleri dahil en az 40KW'a kadar enerji ve iklimlendirme çözümü sunmaktadır. Aynı zamanda 10 MW yedekli enerji alt yapısı ile orta gerilim şebekesine doğrudan erişim bağlanmaktadır. Gerçek ekipmanlarla Sunucu Barındırma, Çeyrek Kabin, Yarım Kabin ve Tam Kabin olmak üzere bizlere gönderdiğiniz sunucuların enerjileri eksiksiz olarak ölçülmektedir.

  Network

  Mars Datacenter alt yapısı ile birlikte 10/40/100/400 Gbps bağlantı imkanları sunmaktadır. WebHostingDünyası olarak her kabinimizde 2x 10 Gbps network bağlantısı kullanmaktayız. Aynı zamanda Türk Telekom, Turkcell SuperOnline, Vodafone, TürkNet, Dark Fiber Operatörleri ve Metro Site Bağlantısı Operatörlerimiz ile Veri Merkezimiz ve biz tarafından yapılan anlaşmalarla birlikte siz sayın müşterilerimize yedekli bir network altyapısı sunmaktayız. Network altyapımıza yaptığımız yatırımlar sayesinde düşük ping yüksek kalite sunmaktayız.

  Mars Veri Merkezi içerisinde WebHostingDünyasının Yeri

  WebHostingDünyası olarak müşterilerimize kaliteli hizmet sağlamak amacı ile altyapı ve donanımlarımıza sürekli olarak yatırım yapmaktayız. Mars Veri Merkezinde kendi kabinimizde yaptığımız barındırma aracı firmalar olmadan direk Ana sağlayıcı olarak Mars Veri Merkezinden hizmet almaktayız. Kabinimizde 2x 10 Gbps network altyapımız ile birlikte siz müşterilerimize en iyi hizmet sağlamak temiz network hizmeti vermek için Donanımsal Mikrotik kullanmaktayız. Donanımsal Mikrotikten gelen temiz trafik Juniper Switch ile sunuculara dağılmaktadır. Yurt dışı üzerinden gelen ataklar karşısında savunmak için Serverius koruması sağlamaktayız. Hosting hizmetlerimizde local alanda yedekleme cihazlarımız ile Günlük yedeklemeler yapmaktayız. Güven içerisinde hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz.

Bizim ile çalışmak ister misiniz?

Hemen kayıt olarak alışverişe başlayabilirsiniz.

Detaylı Bilgiler

Aşağıda sizler için sıraladığımız özellikler tüm sunucu paketlerimiz için geçerli olan özelliklerimizdir.

Tam kontrol Sunucu Paneli
 • Yönetim Paneli ile sunucu yönetimi tamamen sizin kontrolünüzde! Otomatik kurulum panelimiz ile vakit kaybı olmadan istediğiniz işlemi yapabilirsiniz.
10G Fiber Bağlantı Noktası
 • Oyun Sunucularınızda Kesintisiz Hizmet ve Ping'siz Oyun Keyfinin Tadını Çıkartın. Sunucularımız Türkiye Lokasyon olduğu için list sırasında en yukarı çıkarsınız.
7/24 Kesintisiz Canlı Destek
 • Sizlere güvenli ve sıkıntısız bir hizmet sunabilmek için buradayız!Şirketimize ait olan numaradan veya canlı destek bölümümüzden çalışanlarımız ile 7/24 iletişim kurabilirsiniz.
Yazılım Ve Kurulum Desteği
 • İşletim sistemi seçeneklerimizden ,seçtiğiniz sürümü ücretsiz olarak sizler için kuruyor ve tüm update 'lerini hazır halde sizlere sunuyoruz.
AntiDDos Servisi
 • Altyapımızda sizlere ücretsiz sunduğumuz , Yurt içi ve Yurt dışı DDos Koruma servisimiz ile , siber ataklara son verebilirsiniz..Detaylı bilgi için, bizlere ulaşın.
Zamanında Kâr'a Geçin
 • Eşsiz bağlantı ve üstün koruma servisimiz ile , zamandan kâr'a geçeceksiniz. Siz Sparişinizi verdikten sonra biz sunucu dosyalarınızı kurup, sunucunuzu teslim edelim.